Spotkanie ze Sobą „Powrót do Portalu serca”


(wersja podstawowa)

W przypadku, gdy liczba problemów do rozwiązania jest znacząca, czas przeznaczony na ten typ terapii może okazać się niewystarczający. W takim wypadku polecam warsztat indywidualny.


Jednym z zadań procesu „Powrót do Portalu Serca” jest wykorzystanie głębokiego stanu relaksu (stan Alfa lub Theta) w celu dotarcia do swoich nieuświadomionych wspomnień i programów, które rządzą naszym życiem (programów z obecnego życia, czasem również poprzednich wcieleń). Zapisy te w sposób negatywny, czasem destrukcyjny oddziaływują na naszą rzeczywistość, ograniczając nas i powodując, że nie jesteśmy w stanie korzystać z naszej mocy oraz potencjału, nawet ich sobie nie uświadamiając.
Czujemy, że życie nie ma głębszego sensu, nic się nam nie udaje, chorujemy, jesteśmy zestresowani, problemy nas przerastają, a w naszym życiu nie ma pasji ani radości.
Naszym pierwszym krokiem jest zamiana programów negatywnych na pozytywne, które będą nas wspierały i nam służyły. Należy jednak pamiętać, że „program” to tylko program i nawet ten pozytywny ma zawsze swoje ograniczenia. Praktykując zaś wchodzenie w przestrzeń serca, znajdujemy się poza wpływem i zasięgiem jakichkolwiek programów.

Celem procesu „Powrót do Portalu Serca” jest skontaktowanie się z naszym Prawdziwym Ja, naszym boskim aspektem, z tą mocą, która spowodowała, że znaleźliśmy się tutaj, by wnieść w rzeczywistość naszej planety coś unikalnego, co tylko my mamy do zaoferowania. By móc się z nim połączyć, odłączamy się od narzuconej nam ego osobowości – wykreowanej w celu zaspakajania wszystkich społecznych wymogów (zasad, programów, oczekiwań, wierzeń). Wewnętrzna prawda leży w głębi nas i czeka na odkrycie. Dlaczego bywa tak, że wielu z nas nie potrafiło jej dotąd odkryć? Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że do tej pory w to nie wierzyliśmy. Wmówiono nam, że istnieje ona poza nami, a przecież każdy z nas bez wyjątku ma do niej nieustanny dostęp. Jesteśmy Boską Emanacją Miłości. Zapomnieliśmy o tym Kim Naprawdę Jesteśmy. Jednym z wielu powodów dlaczego tak się stało jest nasze wychowanie oraz edukacja, podczas których od wczesnego dzieciństwa programowani jesteśmy w wierze, że wszelka wiedza leży na zewnątrz nas. Ma na to wpływ również ogromna presja, która zmusza nas do podejmowania racjonalnych decyzji, każąc nam zupełnie ignorować to, co czujemy w sercu. Żyliśmy do tej pory w społeczeństwie, które nie zachęcało oraz nie uczyło nas korzystania z intuicji i odczuć, które są naturalnymi darami każdego człowieka.

Podczas spotkania osoby korzystające z sesji mają możliwość dotarcia do swojej wewnętrznej prawdy, do której trudno jest im uzyskać dostęp w normalnym stanie aktywności „Beta”. W stanie Beta nasz umysł operuje w częstotliwości fal mózgowych pomiędzy 15 a 40 Hz (cykli na sekundę). Jest to stan naszej pełnej świadomości i uwagi.
W stanie relaksu „ Alfa” lub „Theta”, w którym znajdujemy się podczas tego procesu, cykle fal mózgowych obniżają się do poziomu od 5 do 14 Hz.
W tej fazie nasza prawa półkula mózgu odpowiedzialna za uczucia, kreatywność, pasje, wrażliwość i intuicję zostaje uaktywniona, natomiast nasz świadomy umysł jest wtedy zdecydowanie mniej aktywny. Innymi słowy odpuszcza swoją kontrolę.

Podczas spotkania mamy możliwość dotarcia do swojej wewnętrznej prawdy, w odczuciu której często przeszkadzała nam ogromna plątanina różnorodnych myśli, powodująca iż trudno nam było wejść w wewnętrzną ciszę. To Ty sam docierasz do blokujących Cię doświadczeń i tego co stanowi dla Ciebie przeszkodę. Doświadczając Połączenia z Sercem nasza prawa półkula mózgu odpowiedzialna za uczucia, kreatywność, pasje, wrażliwość i intuicję zostaje uaktywniona, natomiast nasz podświadomy umysł odpuszcza swoją kontrolę. Dzięki temu nasze Serce wchodząc w swoją naturalną koherencję wysuwa się na pierwszy plan.

Na co dzień w większości nie ufamy sobie oraz swojej intuicji, polegając wyłącznie na własnej logice, żywiąc głębokie przekonanie, iż jedynie dzięki pełnej kontroli w każdej dziedzinie naszego życia jesteśmy w stanie dobrze nim pokierować. Odpuszczenie kontroli świadomego umysłu często wiąże się z ogromnym lękiem, ponieważ w wielu wypadkach kontrola ta jest jedynym znanym nam sposobem funkcjonowania. Jednak to właśnie odpuszczając ją i poznając siebie na głębszym poziomie, docieramy do naszej czystej istoty, prawdziwego siebie poza wszelkimi ograniczeniami.

Zdarza się, że pada pytanie czy metoda "Powrót do Portalu Serca" jest w pełni bezpieczna. Podczas pracy w relaksie mamy całkowitą, stuprocentową świadomość tego, co się z nami dzieje. Jest to odczucie szerszej świadomości (tak jak wtedy, gdy jesteśmy w uważności i odczuwamy siebie jako obserwator i obserwowany, gdy np. mamy świadomość pojawiających się w nas emocji ). Stan ten można porównać do sytuacji, w której oglądamy film i jesteśmy świadomi sofy, na której siedzimy oraz kubka herbaty w dłoniach, jednocześnie w tym samym momencie będąc zaangażowanym w historię rozgrywającą się na ekranie.

W trakcie procesu „Powrót do portalu Serca” jesteś przez cały czas w TU i TERAZ (nigdzie nie „odpływasz”, donikąd nie podróżujesz). Jednak jeśli z jakiś względów jest Ci to potrzebne, bywa, że widzisz swoją przeszłość lub przyszłość. To nie ja, ale Twoja dusza decyduje o tym, czego potrzebujesz w tym momencie doświadczyć.

Możesz również otrzymać wizję ukazującą Ci istotę problemu, z którym się obecnie zmagasz lub uświadomić sobie ważne aspekty dotyczące Twojego życia. We wszystkich przypadkach zawsze są to informacje zawierające bardzo szczególny oraz osobisty przekaz i jest to informacja od Ciebie dla Ciebie.

Dzięki procesowi "Powrót do Portalu Serca" możemy połączyć się z naszym Sercem Energetycznym zwanym również Stanem Koherencji Serca lub Portalem Serca, który jest swoistą bramą po przekroczeniu której udajemy się na spotkanie z samym sobą.

Zamiast polegania wyłącznie na swojej logice, skomplikowanych technikach lub rytuałach, przekierujmy naszą uwagę do wewnątrz, skupiając się na własnych uczuciach, intuicji i sercu. Wejdźmy w swoją wewnętrzną ciszę…
„Powrót do Portalu Serca” to jedynie pierwszy krok do tego, by przekonać się iż połączenie ze swoją Prawdziwą Jaźnią jest dla nas dostępne i że możliwym jest doświadczanie tego stanu połączenia na co dzień.

Przeciwskazania do sesji w pogłębionym stanie relaksu:
- wcześniejsze przyjmowanie dużych dawek leków psychotropowych lub narkotyków
- wcześniejsze korzystanie z egzorcyzmów i podobnych technik uwalniania opętań oraz pochodnych
(w razie ewentualnych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt)