Ewa Filipkowska

ODE MNIE: Zawsze czułam się jak wędrowiec. Wieczny poszukiwacz żyjący w niekończącej się pogoni za prawdą, miłością i nieograniczonością. Szukałam wszędzie poza sobą, zmieniając techniki, metody, poznając coraz to nowe „objawione prawdy”, ideologie, filozofie i nauczycieli duchowych. Pewnego dnia poczułam, że poszukiwanie odpowiedzi w świecie zewnętrznym jest jedynie iluzją. Otrzymywane przez nas odpowiedzi są zaś na tyle niezadowalające, że popycha to nasz umysł do niekończącej się pogoni za prawdą, której nie jesteśmy w stanie uchwycić. Wtedy zrozumiałam, że żadni nauczyciele nie są nam potrzebni a cała prawda, której przez lata poszukiwałam znajduje się w moim Sercu.
Czuję jakby pewien etap mojej drogi był zakończony. Powrót do siebie był dla mnie odkryciem.

Sprawy proste są tak naprawdę najtrudniejsze a te najtrudniejsze są najprostsze. Pewne rzeczy trudno wyrazić jest słowami, można je tylko poczuć. Kiedy dociera się do tego punktu w sobie - po prostu się wie, wtedy znikają wszelkie wątpliwości. Nie ma już pytań, nie ma nawet odpowiedzi. Jest bycie i radość, odwaga i autentyczność oraz to poczucie w sobie, że wróciło się do domu…

O MNIE: Swoje kwalifikacje zdobywałam m.in. w Anglii, kończąc kursy pierwszego i drugiego stopnia Quantum Healing Hypnosis Technique (Techniki Uzdrawiania Kwantowego Hipnozą), która jest autorską metodą światowej sławy hipnoterapeutki Dolores Cannon. Ukończyłam także szkolenia i kursy z zakresu rozwoju osobistego, duchowego, psychoterapii, pracy z ciałem, bioenergoterapii i wielu innych. Wszystkie te doświadczenia były pięknym i ważnym etapem w moim życiu. Teraz nadszedł czas, w którym pracuję poprzez serce.

Wcześniej prowadziłam gabinet w Londynie. Obecnie wróciłam do Polski i pracuję swoją autorską metodą „Powrót do Portalu Serca”.

Udzielam również konsultacji za pośrednictwem skype, oraz przez telefon (oddzwaniam - klient nie ponosi kosztów połączenia na telefony komórkowe oraz stacjonarne na terenie Polski).

Zapraszam do wysłuchania fragmentów moich sesji oraz przeczytania opinii tutaj.